HAKKIMIZDA
HayatPrint Company

ŞİRKETİMİZ

Hayat Basımevi olarak, 1975 yılından bu yana üretimde kalite ve güven anlayışı ile hareket etmekte, en sağlam hedefe ulaşabilmek için yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

Firmamız yalnızca bir basımevi olarak değil, sahip olduğu bilgi birikimini ve deneyimlerini paylaşarak, her zaman kaliteyi sunabilen bir çözüm ortağı olarak da müşterilerine hizmet vermektedir.

Avrupa standartlarında üretim yapan firmamız; kalite, hizmet, süreklilik ve müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde karton poşet ve karton kutu konusunda birçok tanınmış markanın tercihi olmuştur.

Gelişen teknoloji ile birlikte geliştirdiğimiz 6.000 m2 kapalı alanda bulunan ve yenilenmiş makine parkurumuz sayesinde 30 ülkeye ihracat yapan firmamızın aylık üretim kapasitesi 2 milyon adet karton poşettir.

Yenilikçi, mükemmeliyetçi ve süreklilik ilkesi ile hareket ediyor, müşterilerimize kısa vadeli değil uzun süreli hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz .Müşterilerimizi dinleyerek kendimizi her yeni gün daha da geliştiriyor ve çıtamızı yükseltiyoruz.

HayatPrint Company Values

ŞİRKET DEĞERLERİMİZ


GÜVENİLİRLİK

Bizler için başarının anahtarı, müşterilerimizin memnuniyeti ve güven duyulan ürünlerin üretilmesidir. Güvenilirlik bizim en önemli ilkelerimizdendir.


Sorumluluk

Hayat Basımevi olarak, sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Müşterilerimize çözüm ortağı olmak ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmak bizler için çok önemlidir.

Firmamız belgeli orman ürünleri kullanarak, üretim yaptığı tüm ürünlerin kalitesini ve çevreye olan katkısını artırmış, sorumluluk ve duyarlılığını belgelemiştir.


YETERLİLİK

Şirket içerisinde verilen yüksek kalitede eğitimler ile çalışanlarımız kendi alanlarında uzmanlaşmaktalar. Çalışanlarımızla sorumluluk ve yeterlilik bilinci ile hareket ediyoruz.


Çalışma Ortamı

Biliyoruz ki huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı başarıyı da beraberinde getirir. Bu nedenle ekibimizin keyifle görev yapabilecekleri, verimlerini artırıcı, huzurlu ve sağlıklı bir iş ortamı sağlıyoruz.


Environment-Friendly

Hayat Basımevi olarak farkındalığımızı artırdık ve FSC ® (FSC ® C11067) Sertifikasını alarak, çevreye olan duyarlılığımızı bir üst noktaya taşıdık.

FSC ® Sertifikası; orman ürünleri, üreticileri, dağıtıcı ve kullanıcıları ile çevre konusunda çalışan sivil toplum kuruluşlarının sürdürülebilir bir orman için başlattıkları bir girişimdir.

Ham maddesinde çevreye zarar vermeyecek ürünlerin kullanılması gelecek nesillere bırakabileceğimiz en güzel mirastır. Bu bilinç ile başlattığımız çevre dostu malzeme üretimimizin dünya ormanları ve sürdürülebilirliğin sağlanması için ne derece önemli olduğunun farkındayız.

HayatPrint Quality

KALİTEMİZ

Kalite ve güven ilkesini prensip edinmiş olan firmamız, Avrupa standartlarında üretim yaparak Türkiye’de olduğu gibi; başta, İngiltere, Fransa, Hollanda, Belçika, İspanya, Almanya, Danimarka ve Norveç olmak üzere birçok ülkedeki tanınmış markanın tercih ettiği hizmeti sunmaktadır.

Her biri kendi alanında uzman ekibimizle birlikte, hammaddelerini her zaman büyük bir özenle seçerek ürettiğimiz tüm ürünlerimizi büyük bir titizlikle hazırlıyor, sağlamlık, kalite ve hızlı servis ile müşterilerimize sunuyoruz.

HayatPrint Certificates

SERTİFİKALARIMIZ

Yüksek kaliteli ürünlerimiz, Avrupa standartlarına bağlılığımız ve güvenilirliğimiz sayesinde, Avrupa çapında birçok tanınmış marka tarafından tercih edilmektedir. İngiltere, Fransa, Hollanda, Belçika, İspanya, Almanya , Danimarka ve Norveç gibi birçok ülkeye ihracat yapmaktayız

ISO Certificates

ISO Sertifikalarımız

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi , ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

HayatPrint References

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI

Müşterilerimize bize güvenleri için teşekkür ederiz.LAMİNELİ<br />LÜKS KARTON POŞET
LAMİNELİ
LÜKS KARTON POŞET
ÇEVRE DOSTU<br />LÜKS KARTON POŞET
ÇEVRE DOSTU
LÜKS KARTON POŞET
ÖZEL ŞEKİLLİ<br />LÜKS KARTON POŞET
ÖZEL ŞEKİLLİ
LÜKS KARTON POŞET
<br />LÜKS KARTON KUTU

LÜKS KARTON KUTU
OLUKLU<br />LÜKS KARTON KUTU
OLUKLU
LÜKS KARTON KUTU
T : +90 212 649 67 48
F : +90 212 649 67 19
E-Mail : info@hayatprint.com