ÖN BASKI
GRAPHIC DESIGN

GRAFİK TASARIM VE BASKI KALIPLARI

Baskı işlemindeki en önemli işlevlerden biri olan ön baskı, tasarım ve ilgili baskı işlemleri arasındaki bağlantıyı oluşturur.

Bu aşama tüm dosyaların baskı aşamasında doğru şekilde işlenmesini sağlar. Uygun CMYK renk modeline dönüştürmeyi, dosyaların sonlandırılmasını ve baskıda çalıştırılacak her renk için kalıpların oluşturulmasını içerir.

Hayat Basımevi, tasarım ve ön baskı için en modern ekipman ve yazılımlarla donatılmıştır.

SHEETING

KESİM

Üretimde kullanılacak çeşitli ebat ve ağırlıkladaki karton, en son teknoloji kesim makinalarında istenilen ebatlara göre kesilmekte ve baskıya hazır hale getirilmektedir.

BASKI
OFFSET

OFSET BASKI

Ofset ekipmanlarımız 54x72 cm ile 74x104 cm ebatlarına kadar, 1 renkten 6 renge kadar baskı yapabilmektedir. İşlerinde deneyimli ve yaptıkları işten gurur duyan çalışanlarımız, müşterilerimizin kurumsal renklerine uygunluk için her şeyi yaparak ürünlerinize değer katarlar.

BASKI SONRASI
LAMINATION

LAMINASYON VE VERNİKLEME

Hem algılanan değeri hem de ürünlerinizin kalitesini arttırmak ve mürekkep koruması sağlamak için laminasyon ve Spot UV vernikleri gibi baskı boyaları kullanarak, ürünlerinize; parlak, mat, yumuşak dokunuş, çizilmeye karşı dayanıklı laminasyon ve standart veya yükseltilmiş Spot UV vernik gibi farklı tekniklerle değer katıyoruz.

CUTTING + GLUING

KATLAMA VE YAPIŞTIRMA

Yüksek teknolijiğe sahip katlama ve yapıştırma makinelerimiz; yan yapıştırma, alt kilit , 4 ve 6 köşe, çift duvar, konik katlama ve sıcak eriyik uygulamaları için kutu ve poşet tipine göre ayarlanabilmektedir.

ÖZEL UYGULAMALAR
SPECIAL APPLICATIONS

ÖZEL UYGULAMALAR

Ürünlerinize değer katmak için sıcak folyo baskı, kabartma, parıltılı vernik, kuşgözü gibi çok farklı teknikleri kullanıyoruz.LAMİNELİ<br />LÜKS KARTON POŞET
LAMİNELİ
LÜKS KARTON POŞET
ÇEVRE DOSTU<br />LÜKS KARTON POŞET
ÇEVRE DOSTU
LÜKS KARTON POŞET
ÖZEL ŞEKİLLİ<br />LÜKS KARTON POŞET
ÖZEL ŞEKİLLİ
LÜKS KARTON POŞET
<br />LÜKS KARTON KUTU

LÜKS KARTON KUTU
OLUKLU<br />LÜKS KARTON KUTU
OLUKLU
LÜKS KARTON KUTU
T : +90 212 649 67 48
F : +90 212 649 67 19
E-Mail : info@hayatprint.com